Nadčasová

podzim/zima 2021-22

Objevte kouzlo francouzského šarmu - rafinovanost, eleganci, přirozenost.  

Vítr ve vlasech, které neskutečně září v přirozené smyslnosti. Současné know - how, které se zapíše v čase.

Francouzský vkus je známý svou jednoduchostí, čistotou, která je vždy sofistikovaná. Každé vlasy jsou jedinečné. Všechny střihy jsou nadčasové a podmanivé: dlouhé a elegantní, grafické nebo krátké a vyzývavé, tyto střihy se zapíšou do dějin.

Sluneční balejáž dvě zlata

Smyslná blond barva s měňavými odlesky, jedinečnými a plnými lesku. Dva odstíny blond - zlaté a světle oříškové, které se mísí a prolínají spolu s přírodním odstínem pro výjimečnou zářivost.Balejáž se aplikuje na celou délku vlasů a klade se velký důraz na konečky, aby chytly intenzivní blonďatou barvu Barvy jsou míchány přímo pro vás, ve vašem základním odstínu, a jsou nanášeny lehkým dotykem speciálního kartáče na vaše vlasy. Výsledný efekt je pokaždé jedinečný, personalizovaný a oslnivý. Díky jemnějšímu odstínu u kořínků, který dodává hloubku, je lesk a třpyt přirozené blond zářivější než kdy předtím.

Balejáž dvě zlata je exkluzivní technika barvení Franck Provost, tato balejáž se aplikuje na celou délku vlasů a klade se velký důraz na konečky, aby chytly intenzivní blonďatou barvu. Tato technika je vylepšená exkluzivní službou Diamant se studenými tóny a ultra leskem. Tato technika přináší skutečnou hloubku do vlasů.

Střih: Dlouhý vrstvený střih je základ, který se umí přizpůsobit všem tvarům obličeje a vytváří objem a pohyb po celé délce vlasů. Střih nabízí mnoho možností stylingu.

Styling:

 • Hladký styling , který se realizuje pomocí fénu. S vlasy se pracuje takovým způsobem, že se uzavřou proti třepení. Must have: Sérum Liss Active Franck Provost poskytuje dokonalé uhlazení, kontroluje krabatění a vytváří okouzlující vlasy.
 • Vlasy mořské pany - jedná se o trend, který můžeme zahlédnout na přehlídkových molech. Tato vroubkovaná vlnovka s hladkými kořeny a konečny se opět vrací na scénu. Pro tento vzhled je velmi důležité, se kadeřník vyhnul objemu nahoře. Vlasy se musí chránit pomocí Keep Curl Franck Provost a upevnit se musí Laque Flexible Franck Provost. Tento vlnitý účes, zpracovaný kulmou a uvolněný hřebenem, nabízí ten nejpřirozenější vzhled. Na závěr použijete sprej Brillant Hair Franck Provost, který účes trvale zafixují a dodá mu výjimečný lesk, vše je doplněné podepsaným šperkem značky Franck Provost.
 • Vysoký svázaný drdol je v této sezóně must-have! Několik let je nadčasový a hrdě se objevuje v čele přehlídek. Tady s několika spuštěnými prameny po celém obličeji a ve spodní části krku= snadný elegantní účes.

Brun Cashmere

Brun Cashmere je exkluzivní technika Franck Provost. Jedná se o studenou hnědou spojenou s několika světlými prameny, která dodá hloubku střihu.

Střih: Tento graficky čtvercový střih, mírně zúžený na konturách obličeje, vám umožňuje zachovat veškerou hustotu vlasů a zajišťuje Vám ultramoderní výsledek.Na tento účes se použila kulma, vlny pak byli rozděleny prsty tento účes vyzdvihuje jedinečné know-how Franck Provost

Styling:

 • Okouzlující pružné přirozeně zvlněné vlasy se lesknou díky Brillant Hair Franck Provost. Na tento účes se použila kulma, vlny pak byli rozděleny prsty tento účes vyzdvihuje jedinečné know-how Franck Provost.
 • Glamour účes do strany- Vytváří se pomocí kulatého kartáče Franck Provost. Tento účes je zároveň okouzlující a sexy, najdeme zde lehký pohyb do strany, který přináší větší flexibilitu a objem. Použijte Keep Curl Franck Provost, který je ideální pro tvarování kadeří, vytváření objemu, ovládání krabatění a odolává vlhkosti.
 • Hladký účes - vytvořený pomocí žehličky, aby se získaly rovné a ultra lesklé vlasy. Použilo se zde: L’absolu de Lumière, tento přípravek uhlazuje vlasové vlákno.

franck provost kolekce únik

Indian Sun

Technika barvení Indian Sun Franck Provost pro contouring rozjasní vaši tvář a vlasy. Exkluzivita Franck Provost, která umí na míru dotvarovat rysy vašeho obličeje.

Představujeme vám novou verzi Indian Sun, ultra přirozený sluneční efekt pro zesvětlení bez tepla a bez amoniaku, aby léto vydrželo po celý rok. Tato technika barvení vytvoří hru světla na míru, přirozený a jemný efekt, žádné odrosty, zkrášlení střihu vlasů.

Střih: Bouličkový střih. Zde je potřeba nechat dlouhou ofinu, díky ní vytvoříte nespočet účesů. Upravením vlasů dozadu vznikne velmi sofistikovaný účes. Jemná hra světla zvětšuje techniku Indian Sun a teplé odlesky fungovaly jsou vytvořeny pomocí exkluzivní služby Diamant

Styling:

 • Flexibilní styl, se nosí, jako by byl v pohybu, umožňuje účesu žít naplno. Když se vezme velkou kulmou a poté se pracuje s prsty, může se účes přirozeně vyvíjet přes celý den.
 • Elegantní, moderní a pohyblivý styl je stylizovaný kartáčem a fénem. Další způsob, jak zvýraznit koulovitý střih, s fixací a la Matt Effect Pate Franck Provost. Tato tající pasta fixuje vlasy dle libosti a vytváří přirozený lesk. Zůstává pružný a dá se bez problému upravit v případě potřeby. Tento koulovitý střih, zdúrazňuje vzhled. Tneto propracovaný styl dává vzhledu velmi výrazný charakter. Fixuje se pomocí Sérum Liss Active Franck Provost, který dodá vlasům lesk a vytváří zářivý výsledek.
 • Neodolatelný účes inspirovaný vzhledem sedmdesátých let, s rovnými vlasy a mírně pohozenými dozadu, rozdělenými do strany, dodává odvážný a velmi elegantní nádech. Světlo je rozptýlené, barva zářivá a vlasy neuvěřitelně lesklé. ¨ Díky aktivnímu séru Franck Provost Liss jsou valsy dokonale vyhlazené a oslňující

Pánský střih

Střih: Krátký střih, kde na temeni hlavy najdeme delší vlasy než vepředu umožňuje vám hrát si se styly.

Zkuste neodolatelné střihy více v pohybu. Nové fuzzy střihy s přední oblastí zpracovanou velkou kulmou dodávají účesu mobilitu.

Styling:

 • Použijte Le Density Gum Franck Provost, který zafixuje vaše vlasy, ty ale zůstanou velmi přirozené a lehké.
 • Perfektně ukázněný, úhledný a strukturovaný účes směrem dozadu se vytváří pomocí Gel Glue Franck Provost, vysoce výkonným stylerem, který trvale fixuje.