Aktuality

#franckprovost

Franck Provost #aktuálně

Kolekce účesů French Garden

Kolekce French Garden

Kolekce francouzsky šik účesů s modely Dior na okouzlujících herečkách Nikol Kouklové-Heřmánkové a Marii Renčové vznikla v Akademii Franck Provost na pražských Vinohradech.

více
Kolekce Pláž a Bára Jánová

Kolekce Pláž a Bára Jánová

Krásná herečka Bára Jánová vyzkoušela ve Franck Provost Slovanský dům novou kolekci účesů Franck Provost jaro-léto 2020 "Pláž." Vybrala si polodlouhé, lehce prosvětlené vlasy technikou Indian Sun v délce na ramena.

více
Ples v Rudolfinu a Franck Provost

Ples v Rudolfinu

Nemohli jsme vynechat jedinečnou společenskou událost v Praze - Ples v Rudolfinu, který se konal 29. února 2020 v novorenesančních prostorách Rudolfina. Večerní účesy, od týmu Franck Provost, zkrášlily mnoho hvězd této skvostné akce.

více
Focení ke hře Pokoj v modrém

Focení ke hře Pokoj v modrém

Franck Provost vykouzlil účesy Nikol a Karlovi Heřmánkovým pro oficiální focení k nové hře Pokoj v modrém, která bude uvedena v Divadle Na prádle. Režie se ujal Filip Renč.

více
Český Ples 2020

Český Ples 2020

Franck Provost se opět stal partnerem velkolepé společenské události Český Ples, který se konal 1.2.2020 v překrásných prostorách Obecního domu v Praze.

více
Otevření kadeřnictví Franck Provost Korunní

Otevření Akademie FP Korunní

V říjnu 2019 jsme zahájili provoz Akademie Franck Provost na pražských Vinohradech v Korunní ulici. Otevření kadeřnictví přišly podpořit známé osobnosti Nikol Heřmánková, Dana Morávková, Saša Rašilov, Vendula Křížová, Marie Renčová, Bára Jánová, Anežka Rusevová, Žofie Dařbujánová, Sarah Haváčová a další.

více
Dvořákova Praha

Zahájení festivalu Dvořákova Praha

V pražském Rudolfinu se 8.9.2019 konalo slavnostním zahájení hudebního festivalu Dvořákova Praha. Okouzlující účesy od našeho týmu Franck Provost zazářily v plné kráse.

více
česká miss focení 2019

Oficiální focení Česká Miss 2019

Tým kadeřníků Franck Provost podtrhl krásu vítězek České Miss 2019 a Miss Universe Slovakia 2019 dokonalými účesy při pořizování oficiálních fotografií, které budou dívky používat nejen na mezinárodních soutěžích krásy.

více
Česká Miss předání cen Franck Provost

Předání cen České Miss

Vítězky České Miss 2019 a Miss Universe Slovakia 2019 si převzaly ceny v salonu Franck Provost, který se o ně po celou dobu soutěže staral. Jejich vlasy zůstanou v péči kadeřníků Franck Provost i po celý rok.

více

 

#backstage galavečera Česká Miss 2019

Franck Provost #akce

Franck Provost česal přehlídku PONER

Módní přehlídka PONER 2019

V sobotu 29.6. se na terase Grandhotelu Pupp v Karlových Varech uskutečnila přehlídka značky PONER. Krásné modelky - Nikol Švantnerovou, Terezu Budkovou, Nikolu Buranskou i finalistky České Miss, ozdobily účesy kadeřníků z týmu Franck Provost.

více
Český Ples 2019 Praha

Český ples 2019

Stali jsme se hrdým partnerem a oficiálním kadeřníkem největší plesové události - Českého plesu, který se konal 2.2.2019 v Obecním domě.

více
Česká Miss s Franck Provost na Krétě

Soustředění České Miss na Krétě

Po celou dobu soustředění na Krétě se o finalistky České Miss staral tým kadeřníků Franck Provost .

více
video balejáž 2 zlata

Balejáž 2 zlata

Exkluzivní technika barvení Franck Provost „balejáž dvě zlata“ rozzáří blond a světle hnědé vlasy hrou jemných odlesků s rozdílem dvou tónů, které se prolínají ve vlasech jako závoje. Bílé zlato, zlaté zlato, jantarové zlato - naši zkušení koloristé kombinují vždy dva z těchto odstínů. Efekty imitující přírodu vytvořené na míru speciálním kartáčem Franck Provost, jsou vždy jedinečné, působí přirozeně a vlasy jsou třpytivé.

více

 

 

Franck Provost #akce

česká miss 2019

Franck Provost a Česká Miss 2019

Franck Provost se stal oficiálním kadeřníkem soutěže Česká Miss. Tým profesionálů Franck Provost pečuje a hýčká vlasy všech 12 dívek, které se utkají o korunku a titul Česká Miss 2019 a Miss Universe SR 2019.

více
mff Karlovy Vary 2018 Franck Provost

MFF Karlovy Vary 2018

Letošní 53.ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech jsme se postarali o účesy více než 30 herců, hereček a známých osobností

více
Febiofest Franck Provost

FP oficiální kadeřník Febiofest 2018

Franck Provost se stal oficiálním kadeřníkem mezinárodního filmového festivalu Febiofest v Praze.

více

PARIS CONFIDENTIEL 2018/19

Kolekce účesů Franck Provost podzim-zima 2018/19 Paris Confidentiel. Kolekce, ve které je ženskost jemná, ale současně patrná. Nic není jasně vidět, přesto se vše dá vytušit a odhalit, v rafinované a zářivě čisté svůdnosti.

Představujeme Vám vzácné barvy, exkluzivní techniky Franck Provost, v novém pojetí, které zahalí vaše vlasy do zářivých tónů a odlesků.

více