Franck Provost

40 let

V roce 1975 otevřel Franck Provost svůj první salon. Díky spokojenosti, důvěře a obrovském nadšení pro toto nádherné povolání jsou dnes salony Franck Provost po celém světě a navštěvují je ročně miliony žen i mužů.

Účesy jsou elegantní, střihy se snadno upravují a pohodlně nosí, barvy kopírují přírodu a záblesky slunce ve vlasech rozjasní vaši tvář. Každý se za vámi otočí. Protože u Franck Provost jste hvězda vy.

Franck Provost v ČR

V ČR naleznete hned 3 kadeřnické salóny Franck Provost - v samém centru Prahy ve Slovanském domě, na Praze 2 v Korunní ulici 58 a v Karlových Varech naleznete salón Franck Provost v Grandhotelu Pupp.

Výhody Franck Provost

Ve Franck Provost jsme pro Vás připravili věrnostní zákaznickou kartu a také věrnostní program, přinášíme pravidelně dvakrát ročně světové trendy z Paříže v nových kolekcích účesů a nabízíme mnoho dalších skvělých výhod.

výhody

 

Franck Provost ve světě

Francouzská značka kadeřnických salonů Franck Provost je součástí skupiny PROVALLIANCE(majitelem je FRANCK PROVOST), evropského leadera v kadeřnictví a světové firmy č. 2 s více než 2 300 salony po celém světě.

najít salón