Blow away your hair - Léto 2018

Fall in love - Zima 2017/18

Blow away your hair
Střihy & barvy
Jaro-Léto 2018

Zažijte svěží vítr ve vlasech. Pro ženy, které milují svobodu, Franck Provost vytvořil kolekci účesů BLOW AWAY YOUR HAIR.
Jak se kolece tvořila?

Dopřejte vlasům dotek slunce!
Exkluzivní technika Franck Provost Indian Sun přináší světlo do kontur obličeje způsobem lehkého a přirozeného malování do vlasů, intenzita se volí dobou působení. V kombinaci s exkluzivní službou Diamant ze salonů Franck Provost nabízí vlasům extrémní rozzáření a také natónování vlasů.

Efekt plážových vln
Letní účes s unikátní technikou úpravy vlasů Ocean Brush. Za použití Ocean Spray s plážovým efektem na bázi aktivních mořských výtažků dává vlasům přirozeně působící zvlnění. Pro výraznější efekt, lze použít kulmu a pro dokončení účesu lesk Absolu de Lumiere Confidence Professionnelle Franck Provost.

4D rituál globální péče
Detoxifikované, zregenerované, vyživené a zkrášlené vlasy budou díky Rituálu globální péče 4D, exkluzivní službě v salonech Franck Provost, ke které se v salonech prodává také řada přípravků na domácí péči. Hodí se pro všechny typy vlasů. Ideální po dovolené u moře – vlasy zbaví hloubkových nánosů mořské soli či chloru, zregeneruje je a vyživí.