Česká Miss 2014 29. 3. 2014

Česká Miss 2014
 

Finále České Miss 2014

Deset krásných finalistek České Miss v hvězdné společnosti Karla Gotta, Lucie Bílé, Václava Noid Bárty, Chinaski, Celeste Buckingham a moderátora Libora Boučka se v sobotu 29.3.2014 utkalo v boji o korunku a jubilejní 10. titul Česká Miss.

O vítězce soutěže rozhodovali sami diváci svým hlasováním. Českou Miss 2014 se tak stala Gabriela Franková (19 let) z Brna, studentka Vysoké školy ekonomické v Praze. Titul Česká Miss World 2014 udělila odborná porota Tereze Skoumalové (23 let) z Ostravy, která studuje na České zemědělské univerzitě v Praze. Hlasování čtenářů deníku Blesk a jeho internetového portálu Blesk.cz přineslo titul Blesk Česká Miss Earth 2014 Nikole Buranské (21 let), z Přerova, která studuje Metropolitní univerzitu Praha. Posluchači radia Frekvence 1 pak zvolili Českou Miss posluchačů Frekvence 1 2014. Tou se stala Gabriela Franková. Českou Miss sympatie Prima, kterou volili čtenáři internetového portálu Prima Style, se stala Česká Miss 2013 Gabriela Kratochvílová.

Galavečer ozdobilo svou přítomností také devět dosavadních vítězek soutěže Česká Miss.

Finalistky soutěže se představily v klasických disciplínách jako jsou promenády v plavkách a ve večerních šatech i v netradičních soutěžních úkolech.

Dokonalé účesy finalistek České Miss i celé řady známých osobností již tradičně vytvoří tým kadeřníků Franck Provost.

České Miss 2014 předala korunku hvězda světového filmu a předsedkyně poroty Sophia Loren.


Českou Miss češe Franck Provost 1
Českou Miss češe Franck Provost2
Česká Miss - oficiální kadeřník Franck Provost
Českou Miss češe Franck Provost5
Českou Miss češe Franck Provost